AWD02090806 Нелизгава подлога

550 ден

Карактеристики

Димензија

0.2x88x40cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090806 Нелизгава подлога”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *