AWD02090704 Зголемувачко огледало

670 ден

Карактеристики

Димензија

35x15x15cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090704 Зголемувачко огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *