AWD02090621 Закачалка

300 ден

Карактеристики

Димензија

16x35x10cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090621 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *