AWD02090339 Закачалки

270 ден

Монтажа: Со вакум.
Сет од две закачалки.

Карактеристики

Димензија

9.5×6.5×3.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090339 Закачалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *