AWD02090245 Козметичко огледало

710 ден

Карактеристики

Димензија

25.5x14x4.8cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02090245 Козметичко огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *