AWD02081778 Метална црна полица

870 ден

Шифра: 8201 Категории: ,

Карактеристики

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Состав

метал

Боја

црна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02081778 Метална црна полица”