AWD02081664 Аголна полица

650 ден

Карактеристики

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Димензија

8,7 cm x 31 cm x 22 cm

Состав

метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02081664 Аголна полица”