AWD02081479 Трикатна полица/бела

970 ден

Карактеристики

Димензија

57×22.5×13.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081479 Трикатна полица/бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *