AWD02081478 Двокатна полица/бела

1.100 ден

Монтажа: држачи со лепенки.

Карактеристики

Димензија

31x26x13cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081478 Двокатна полица/бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *