AWD02081477 Полица/бела

710 ден

Монтажа:држачи со лепенка.

Карактеристики

Димензија

6.5x26x13cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081477 Полица/бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *