AWD02081475 Аголна полица/бела

880 ден

Монтажа: држачи со лепенка.

Карактеристики

Димензија

7.5x30x22cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081475 Аголна полица/бела”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *