AWD02081130 Аголна полица

570 ден

Монтажа: Држач со лепенки.

Карактеристики

Димензија

7.5x31x21.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02081130 Аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *