AWD02080864 Двокатна полица

780 ден

Карактеристики

Димензија

49.5X25x12.3cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080864 Двокатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *