AWD 02080052 Двокатна полица

570 ден

Карактеристики

Димензија

33×28.5x13cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02080052 Двокатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *