AWD 02080046 Двокатна аголна полица

620 ден

Карактеристики

Димензија

31.5x31x20cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02080046 Двокатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *