AWD02080045 Двокатна аголна полица

680 ден

Монтажа: Со дипла и шраф

Карактеристики

Димензија

31x28x23cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080045 Двокатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *