AWD02071617 Држач за WC-четка и тоалет хартија

1.420 ден

Карактеристики

Димензија

66x22x18cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02071617 Држач за WC-четка и тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *