AWD 02071575 Држач за ВЦ четка и тоалет хартија

1.190 ден

Карактеристики

Димензија

73x19x19cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02071575 Држач за ВЦ четка и тоалет хартија”