AWD02070316 Држач за WC-четка и тоалет хартија

1.910 ден

Карактеристики

Димензија

82×18.5×18.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02070316 Држач за WC-четка и тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *