AWD02070139 Држач за WC-четка и тоалет хартија

1.620 ден

Карактеристики

Димензија

74x19x19cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02070139 Држач за WC-четка и тоалет хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *