AWD02061633 Држач за крпа

1.700 ден

Карактеристики

Димензија

91×36.5x28cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02061633 Држач за крпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *