AWD02061447 Држач за крпа

1.380 ден

Карактеристики

Димензија

85x36x25cm

Состав

боен метал/бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02061447 Држач за крпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *