AWD02060184 Држач за крпа

1.130 ден

Карактеристики

Димензија

88x38x22cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02060184 Држач за крпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *