AWD02060030 Држач за крпа

1.140 ден

Карактеристики

Димензија

86.5x34x29cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02060030 Држач за крпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *