AWD02050026 Трикатна полица

2.080 ден

Полиците се изработени од пескарено стакло.
Монтажа: со шрафење.

Карактеристики

Димензија

69.5×43.5x23cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02050026 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *