AWD02041305 Трикатна полица

1.900 ден

Карактеристики

Димензија

71x23x38.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02041305 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *