AWD02040144 Четирикатна полица

2.680 ден

Карактеристики

Димензија

116.5x39x31cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040144 Четирикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *