AWD02040143 Трикатна полица

1.920 ден

Карактеристики

Димензија

84.5x35x30cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040143 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *