AWD02040023 Четирикатна полица

2.540 ден

Карактеристики

Димензија

98x40x32cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040023 Четирикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *