AWD02040021 Четирикатна аголна полица

2.080 ден

Карактеристики

Димензија

101x44x22.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040021 Четирикатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *