AWD02040020 Аголна трикатна полица

1.620 ден

Карактеристики

Димензија

76.5x44x22.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040020 Аголна трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *