AWD02040019 Четирикатна полица

2.250 ден

Карактеристики

Димензија

114x40x32cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040019 Четирикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *