AWD02040018 Трикатна полица

1.860 ден

Карактеристики

Димензија

87X34.5x34cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040018 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *