AWD02040014 Трикатна полица

2.020 ден

Карактеристики

Димензија

74x35x29cm

Состав

хромиран метал/стакло

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040014 Трикатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *