AWD02040013 Четирикатна аголна полица

2.260 ден

Карактеристики

Димензија

103x38x27.5cm

Состав

хромиран метал/стакло

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02040013 Четирикатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *