AWD02031350 Корпа за отпадоци 5L

1.200 ден

Карактеристики

Димензија

29.5×21.5×19.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02031350 Корпа за отпадоци 5L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *