AWD02031349 Корпа за отпадоци 6L

1.600 ден

Карактеристики

Димензија

32×22.5x21cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02031349 Корпа за отпадоци 6L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *