AWD02031348 Корпа за отпадоци 7L

1.980 ден

Карактеристики

Димензија

38×26.5x20cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02031348 Корпа за отпадоци 7L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *