AWD02031343 Корпа за отпадоци 3L

1.240 ден

Карактеристики

Димензија

25.5×18.5×23.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02031343 Корпа за отпадоци 3L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *