AWD02030409 Корпа за отпадоци 6L

950 ден

Карактеристики

Димензија

28.5×20.5×20.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02030409 Корпа за отпадоци 6L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *