AWD02030009 Корпа за отпадоци 5L

810 ден

Карактеристики

Димензија

27.5x20x20cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02030009 Корпа за отпадоци 5L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *