AWD02030008 Корпа за отпадоци 12L

1.460 ден

Карактеристики

Димензија

41.5x25x25cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02030008 Корпа за отпадоци 12L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *