AWD02021445 WC-четка

420 ден

Карактеристики

Димензија

35x10x10cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02021445 WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *