AWD 02020317 ВЦ четка

790 ден

Карактеристики

Димензија

36.5×10.5×10.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02020317 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *