AWD 02191835 Avilla Дозер за сапун

270 ден

Карактеристики

Состав

керамика

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02191835 Avilla Дозер за сапун”