AWD 02191802 Hades Дозер за течен сапун

400 ден

Карактеристики

Состав

керамика

Капацитет

350ml

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02191802 Hades Дозер за течен сапун”