AWD 02091762 Држач за тоалет

720 ден

Карактеристики

Потекло

Полска

Производител

AWD Interir

Состав

Метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02091762 Држач за тоалет”