AWD 02031787 Корпа за отпадоци 5l

1.030 ден

Шифра: 7734 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

метал, ПВЦ

Капацитет

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02031787 Корпа за отпадоци 5l”