Попуст!

АТ-9017 Хидромасажна када без догревање

36.570 ден

Метален труп
6 млазници за хидромасажа
Миксер со каскадно полнење
Рачен туш
Електронски контролен панел
Преден панел

Карактеристики

Димензија

150x150x58cm

Пакување

парче

Производител

Appollo

Состав

Акрил

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “АТ-9017 Хидромасажна када без догревање”