Ariston Velis EVO PLUS 100 Бојлер

19.935 ден

“Smart” структура на двојниот резервоар, со затоплување на вода за само 50 мин.BlueTech дисплеј, дневно програмирање. Супер тивко греење на вода.Титаниум емајлиран двоен резервоар. ABS 2.0 сигурносен систем.Флексибилна инсталација (хоризонтална и вертикална).Силвер финиш. Италијански дизајн.

Карактеристики

Производител

Ariston

Капацитет

100

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ariston Velis EVO PLUS 100 Бојлер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *